Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Zmiany mogą być odwracalne

Borykasz się ze skoliozą lub inną wadą postawy? A może Twoim utrapieniem jest wada natury ortodontycznej? To nie oznacza, że musi tak już być na zawsze. Możesz pozbyć się swoich problemów ze zdrowiem dzięki opiece specjalistów. Zajmujemy się profesjonalną rehabilitacją dorosłych i dzieci we Wrocławiu. Zmień swoje życie na lepsze – z nami!

Rehabilitacja we Wrocławiu, której poszukiwałeś od dawna

Mamy nadzieję, że po wizycie u nas dojdziesz do właśnie takiego wniosku. Dlaczego warto zwrócić się o pomoc do nas?

 • nasz zespół to najlepsi specjaliści w swoim fachu, dla których praca jest również pasją. Chcemy w ten sposób dać Ci do zrozumienia, że Twoje zdrowie i samopoczucie jest dla nas najważniejsze.
 • w naszym centrum pracuje niewiele osób, dlatego możesz liczyć na kameralną atmosferę. Niczym się nie stresuj – cała nasza załoga służy swoim uśmiechem i poczuciem humoru. Będziesz czuł się jak u siebie w domu.
 • zadbamy o Twój komfort także innym sposobem. Szpitalne, chłodne pomieszczenia? Nie u nas! Postawiliśmy na ciepło i  komfort. Nasze wnętrza również przełożą się na Twoje dobre samopoczucie i relaks!
 • przywiązujemy dużą wagę do rozmów podczas wizyty. To one są podstawą dalszych działań. Cierpliwie słuchamy i wyciągamy wnioski. Chcemy, by ćwiczenia rehabilitacyjne były do Ciebie jak najlepiej dobrane.
 • w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne sprzęty do rehabilitacji dzieci i dorosłych, co również ma wpływ na poziom świadczonych przez nas usług.

Wszystko w jednym miejscu

Rehabilitacja to słowo-rzeka, ale dla nas nie ma tajemnic. Najlepsza rehabilitacja dzieci i dorosłych, wad postawy, neurologiczna i ortodontyczna we Wrocławiu? Tylko u nas – przekonaj się na własnej skórze!

Prowadzimy rehabilitację:

 • wad postawy i w chorobach kręgosłupa, m.in. skolioza, lordoza, stenoza, dyskopatia, przepuklina krążka kręgosłupa, kręgozmyk, lumbalizacja, kręcz szyi, dehydratacja krążka, zwyrodnienie kręgosłupa, odwodnienie krążka, rwa kulszowa, rwa udowa, rwa barkowa, zespół napięciowy, poziome ustawienie kości krzyżowej, objawy drętwienia do nogi i ręki, parestezja, radikulopatia i wiele innych,
 • w chorobach stawów, m.in. łokieć tenisisty, zamrożony bark, konflikt podbarkowy, uszkodzenie więzadeł, łękotek, uszkodzenie ścięgna achillesa, łokieć golfisty, cieśń nadgarstka, uszkodzenia chrząstki, troczki, endoproteza biodra, trzaskające biodro, zespół mięśnia gruszkowatego,
 • urazy sportowe, m.in. po skręceniach, złamaniach, zwichnięciach, naciągnięciach i przeciążeniach,
 • neurologiczną, czyli możliwie jak największe przywrócenie pacjentowi utraconych funkcji w zakresie narządu ruchu, mowy i funkcji poznawczych,
 • rehabilitacje od pierwszych dni życia
 • ortodontyczną, czyli rozluźnienie mięśni żujących, stawów, policzków oraz zmniejszenie napięcia w skroniach.
Rehabilitacja dzieci Rehabilitacja dorosłych